DigitálníTelevize.cz DigitálnaTelevízia.sk Energoportál.cz TV program
Televize srovnání cen


Seznam témat
> CS Link > Přístroj Humax UD FOX - karta CS Link



Přístroj Humax UD FOX - karta CS Link


Michal Štika (1) - xxx.xxx.18.54 (?), 28.1.2010 18:04, počet návštěv: 7168
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím, jsem v tomto naprostý amatér a tak se chci zeptat jestli lze použít kartu CS Link do přístroje Humax UD Fox který jsem donedávna používal pro UPC.Dík

Připojit reakci
   


Přístroj Humax UD FOX - karta CS Link


Dan Rozsíval (4150) - xxx.xxx.44.2 (?), 28.1.2010 18:43
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tento přístroj má čtečku Nagravision, navíc spárovánu s jejich tj. UPC kartou takže to fungovat určitě nebude. Ledaže by existoval na tento typ neofiko firmware který tu čtečku přemění na UNI a která bude pracovat s Cryptoworks kartami. O takovém ale nevím i když možné je všechno.

Připojit reakci


Založit novou diskuzi Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Topfield 6000 CR - jak naladit české programy1049.1.2015146415
Nemáte oprávnění ke sledování tohoto programu3828.11.201317318
Nefunkční Topfield TF7700HSCI35.5.20132251
Karta Cs--link316.4.20132140
Ferguson 6900cr najednou skoro nic nechytne1719.3.20136205
Karta gital neboli cslink problém2311.10.201227020
Nahravani filmu31.10.20123047
Slovak Sport na kartě Cs Link irdeto nabídky total nejde1110.8.20128247
Astra 23,5 a Astra 19,2409.8.201249593
Karta Gital1169.8.2012147775
Ztracený Programy?415.7.20124166
Problém s transpordery2020.6.201211967
MARKIZA a MARKIZA HD610.6.20126699
CS Link CryptoWork4731.5.201233120
ZDF, ARD1422.5.201227295
TV Barrandov1317.5.201227832
Nejde CS Film42.5.20123631
Karta CS link na 3 roky výhodně1225.4.20129640
Jak poznám co mám za kartu?820.4.20127436
Aktivace karty412.4.20124239
Přechod z CSLINKU na Skylink1117.2.201210289
Tv Barandov na Astra3B38.2.20124657
CS link na Go SAT GS 2050 CRCI - nejde naladit43.2.201210428
Nenačtení Prima Cool363.2.201224994
Prima family HD22.2.20125741
Nejde prima family66.1.20128004
Nekódovaná STIL TV nalazena - obrazová kvalita hrůza75.1.20127994
SLOVENSKÉ STANICE (CS L.)-Please check your SC231.12.20113690
Vypadnutí některých programů SK1126.12.20119447
Karta T&T a nefunkční balíček Multi96.11.20119168
Panasonic TX-P42GT30E vs CA MODUL IRTEDO31.11.20116117
Karta Gital nebo Skylink?15227.9.2011196978
Seká se obraz7915.9.201174251
Karta CS-link : služba je momentálně nedostupná2422.7.201129652
Proplacení nákladů1530.6.201111372
MS 2011 v ledním hokeji na ČT HD38.6.201110406
nemohu naladit žádnou úroveň78.6.201112691
CS Link a Ferguson FK6900cr162.6.201123906
Nefungují FTA programy168.5.201116362
Amiko ssd-56036.5.20117532
Nelze naladit5220.3.201157575
TV Barandov a TV joj plus53.3.201180669
Topfield TF6000CR nebo Homecast S 3000 CR3324.1.201143901
Prijem v jiznim Spanelsku43.11.20106870
Naladit817.9.20109471
Prehany softwer717.9.20108469
Frekvence na Sat,Rtl,pro7 a další3114.8.201061448
Jakou anténu prop CS Link?393.8.201032702
Satelit v Itálii21.8.20104285
Problém s programem TOP SET 2.012.7.20103233
Další diskuze: 1, 2, 3